Acilen Kilo Almak istiyorum, kilo almak için ne yapmalı yapılmalı

Acilen Kilo Almak istiyorum, kilo almak için ne yapmalı yapılmalı

Kilo almak isteyen ve kilo almanın yollarını araştıran hanımlara bir müjdemiz olacak.  Özellikle sizler için özenle seçtiğimiz kilo almanın yolları konulu bu yazıyı, zayıflıktan şikayet eden, kilo almak istiyorum ama olmuyor diyen okurlara hediye ediyoruz. Kilo almak için ne yapmalıyım sorusuna cevap olabilecek nitelikte çok yönlü bir kilo alma yöntemleri yazısı hazırladık. Lafı daha fazla uzatmadan sizleri bilgilendirme faslına geçelim.

kilo almanın yolları nelerdir :

Öncelikle kilo almak demek basitçe tüketilen kaloriden çok vücuda kalori almak demektir. Bu da sadece ve sadece yiyerek olur fakat bu çabuk kilo almak için çok yemek yemeniz gerektiği anlamına gelmez. Bu sebeple doğru zamanlarda doğru yiyecekleri yemek kilo alma yöntemlerinden en basitidir. Kilo almanın yolları zaten genelde çok bilindik gibi görünen fakat ihmal edilen şeylerin yapılmasına dayanır.

1 – Kilo almak için Günde 2-3 büyük öğün yerine 5-6 küçük öğün yapın.

Öğün sayısının artırılması hem toplamda alınacak besin miktarını artırır hem de depolamayı artıracağı için şişmanlamaya yardımcı olur.

2 – Kilo almak için Düzenli spor yapın.

Spor denilince sadece kilo vermek için yapılan bir aktivite gibi düşünülse de düzenli bir spor hayatı bütün hayatı düzenlediği gibi kilo almak isteyenlerin de vücudunun dengeye ulaşması için gereklidir. Bunun için bir fitness salonuna yazılmanızı ve düzenli olarak devam etmenizi öneririz. Alınan besinlerin tamamen yağ şeklinde depolanması kiloyu dengesiz olarak almanıza sebep olacağı için ileride şu an içinde bulunduğunuz durumdan çok daha kötü durumlara düşmenize sebep olabilir. Sağlıklı kilo alma yöntemi diyorsak bu işin içinde düzenli egzersiz olmazsa olmazdır.

3 – Kilo almak için Bol proteinli yiyecekler tüketin.

Proteinli yiyecekler doğal yollardan kilo almanızı sağlayacak en önemli unsurlardır. Sağlıklı kilo alma yöntemlerinin en başında düzenli bir kas yapısı oluşturulması gelir ve bu kas yapısının oluşturulması da bol protein tüketilmesi ve düzenli egzersiz ile olur. Yumurtanın özellikle beyazı, tavuk, hindi ya da yağsız et gibi ürünler seçilmelidir. Yağ oranı az ve bol proteinli ürünler işe yarar çünkü kas çalışırken kandaki şeker bitince proteinler kasların yapısında kullanılmaya başlar ve istediğimiz kilo alma olayı da böylece gerçekleşir.

4 –Kilo almak için  Egzersiz sonrası karbonhidratlı yiyecekler yiyin.

Antreman sırasında vücuttaki karbonhidratlar öncelikli olarak kullanıldığı için en çok tüketilmiş olan karbonhidratları geri almak önemlidir. Her antremandan sonra karbonhidrat içeren basit ürünler tüketin.

5 – Kilo almak için Yemek yerken su içmeyin.

Yemek yerken su içilmesi tamamen kilo alma karşıtı bir davranıştır. Zayıflamak isteyenlere genelde söylenir yemeklerle beraber su içilmesi. Yemekle beraber bol su tüketimi yiyebileceğiniz miktarı azaltır.

6 – Kilo almak için İştah artırıcı maddelere önem verin.

Örnek olarak nane, kimyon gibi baharatlar iştah açıcı özellikleriyle bilinir. Yemeklerle beraber bunların tüketilmesi işer yarar.

Unutmayın dünyada kilo almak istiyorum diyen tek kişi siz değilsiniz. Birçok insan kilo alma ilaçlarıyla, kilo alma programlarıyla, kilo alma diyetleriyle boğuşup duruyor. Sorunun çözümü ise sandığınız kadar zor değil.

Nasıl kilo alınır diye soran bir sürü insanın sorularına cevap olabilecek bu bilgiler belki de en temel sağlıklı kilo alma yollarıdır. Kilo almak birçok kişinin zorlanmadan yapabileceği bir iştir fakat yine de sorunlar yaşıyor olabilirsiniz.

Yine piyasada çokça bulunan sağlıklı kilo aldırıcılar var arkadaşlarım. W-Max kilo aldırıcı ile dilerseniz ayda 8-12 kilo alabileceksiniz. Bu ürünü İncelemek isteyen arkadaşlarımız BURAYA bakabilirler.

W-MAX KİLO ALDIRICI TABLET İLAÇ HAKKINDA GENEL BİLGİLER

W-Max Kilo Aldırıcı W-MAX beklediğiniz ürün, bünyeye ve kullanıma bağlı olarak ayda 4-12 kg almanız artık çok kolay. Bu muhteşem ürünü kullanmaya başladığınız ilk günden itibaren müthiş bir şekilde açlık hissedeceksiniz ve normalin 2-3 katı yemeye başlayacaksınız. Yediğiniz herşeyden olağanüstü zevk alacaksınız. Yemek yemek sizin için zevke dönüşecek. Tabağınızda asla yemek bırakmayacaksınız ve bunu zevkle yapacaksınız. Kilo almaya başlayacaksınız, Enerjiniz aratacak ve hayata daha pozitif bakacaksınız. Ayrıca kusursuz bir cinsel güç arttırıcı olan W-Max ile artık siz daha güçlüsünüz.

W-MAX’in içeriğinde bulunan bitkilerden olan Fenugreek Çin’de ve Hindistan’da bolca yetişen bir bitkidir. Meyvelerin kızıl renkli tohumları protein, lipit ve iştahsızlık çeken kişilerde iştahı uyaran sapogenin maddesi bakımından zengindir. Fenugrec aynı zamanda metabolizma bozukluklarına bağlı zayıflamalar üzerinde pankreas salgılarını düzene sokarak etki gösterir. Fenugrec kas ağırlığını ve hacimlerini artırmak isteyen bodybuilding çalışanlar tarafından da kullanılır. İnsulin oranı üzerinde düzenleyici etkisi dolayısıyla fenugrec insüline bağımlı olmayan diabetlilerin tedavisinde de destekleyici olarak tavsiye edilir.

WMAX istediğiniz fiziğe kavuşmanız için gerekli içeriği fazlasıyla sunar.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *