Ses Kısıklığına Bitkisel Çözüm-Kısık Sese Ne İyi Gelir-Ses Kısıklığı İçin Bitki Çayı

Ses Kısıklığına Bitkisel Çözüm-Kısık Sese Ne İyi Gelir-Ses Kısıklığı İçin Bitki Çayı

Özellikle öğretmenlerin ses sanatçılarının, siyasetçilerin, haber spikerlerinin ve mesleğini sesini kullanarak icra eden kişilerin korkulu rüyası olan ses kısıklığı zamanla ses tellerinin yorulmasından dolayı ortaya çıkabileceği gibi bir takım boğaz yolu enfeksiyonları neticesinde de görülebilmektedir. Ses kısılması için doğanın bizlere olan armağanı, bitki çayları mucize etkiler gösterbiliyor. Şimdi bu yazımızda sizlere ses telleri için iyi gelecek ve bir çok faydalı şifalı bitkinin karışımından elde edeceğimiz bir bitki çayı tarifi vereceğiz. Bu sayede gerek özel hayatınızı gerekse iş yaşamı ve kariyerinizi tehlikeye sokan ses kısıklığı için bitkisel çözüm yolu elde etmiş olacaksınız.

 

Ses Kısıklığına Bitkisel Çözüm Kürü Bitki Çayı İçin Gerekli Malzemeler;

-Hibiskus

-Zencefil

-Nar çiçeği

-Adaçayı

Yapılışı;

Eşit miktarlarda aldığınız bitkileri karıştırarak cam kavanozun içerisine koyun.Bu karışımdan bir tutam alarak 1 su bardağı kaynar suyun içerisine koyun.5 dakika dinlendikten sonra içebilirsiniz.

Etkisini kısa sürede hissedeceğiniz bu karışım ses tellerinizi yumuşatırken rahatlamanızada yardımcı olacaktır.Hiç bir yan etkisi olmayan karışımı günün herhangi bir saatinde tüketebilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *