Acı çehrenin faydaları zararları yan etkileri kullanıcı yorumları

acı çehre otunun zararları yoktur. acı cehre bitkisi, aynı zamanda acı cehre otu olarak bilinir. acı cehre yan etkileri genelde şeker hastaları ve hamilelerde ortaya çıkar. acı cehre şikayetleri daha çok hızlı zayıflama ve çarpıntı yaptığı yönündedir. acı cehrenin fiyatı piyasadaki diğer zayıflama haplarıyla aynıdır.
Acı Cehre, veya diğer adıyla Yeşil Çaylı Acı Çehre, son zamanların en ünlü bitkisel zayıflama hapı olarak çok popülerdir. Acı çehre zayıflama hapının zayıflama ve kilo vermeye faydaları saymakla bitmez. Acı çehrenin bilinen bir yan etkisi ve zararları yoktur. Acı çehre hapı kullananlar ve kullananların yorumları da genelde iyi yöndedir. Acı çehre hapıyla 1 ayda 7 kilo zayıflamak mümkündür.
Yeşil Çaylı Acı Çehre:Acı Cehre kullanılmaya başlandığı ilk Günden itibaren yaklaşık 3-4 kilo zayıflama sağlayabilir ve en az 2 beden fark zayıflayabilirsiniz. Bu mucize Bitki ile bir aylık kullanım sonucunda ortalama 8-10 kilo vererek zayıflamış olabilirsiniz.Yanlış duymadınız Acı Cehre alternatif tıpta dünyaca ünlü uzmanların yeni keşfi olarak zayıflamada en özel mucize bitki konumuna gelmiştir. Zayıflamanın yanı sıra kabızlık sorununa da kesin tedavi yöntemi olarak kullanılmaktadır. Bağırsakları düzenleyici, temizleyici , hücreleri yenileyici ve cildi sıkılaştırıcı özelliği ile de zayıflama esnasındaki cilt sarkmalarını önler.
Acı Cehre şu ana kadar bilinen en etkili ve hızlı kilo verme takviyesidir. Acı cehre var olan tüm zayıflama ürünlerinden farklı olarak %100 doğal halinde satılmaktadır. Ürünün bilinen hiçbir yan etkisi bulunmamaktadır. Kullanımdan hemen sonra (2-3 Saat içerisinde) etkisini göstermeye başlayacaktır.
Kilo vermeye yardımcı olmasının yanı sıra kolesterolü tamamıyla dengeleyip idrar söktürücü özelliğiyle de prostat ve böbrek rahatsızlıklarına iyi gelmektedir. Gaz giderici etkisiyle de karın bölgesindeki şişkinliği ve hazımsızlığı tamamıyla gidermektedir.
Acı Cehre zayıflama hapının en önemli özelliğinden birisi de tamamen bitki kökenli olup içerisinde hiçbir kimyasal Madde bulunmadığından vermiş olduğunuz kiloları ürünün kullanımını bıraktıktan sonra kesinlikle geri almıyor olmanızdır. Bu sayede tamamen Bitkisel ve Doğal şekilde Sağlıklı zayıflama sağlamış olursunuz.
Acı Cehre’nin Etkileri
– Kilo koolünü kolaylaştırmaya ve kilo vermeye,
– Yağ kaybını hızlandırmaya, yağsız kas kitlesini artırmaya,
– Tatlıya olan iştahin azalmasına ve kesilmesine,
– Daha az beslenerek daha zinde ve güçlü kalmaya,
– Diyabetiklerde kan şekerini düzenlemeye,
– LDL kollesterolü azaltmaya, iyi huylu HDL-kollesterolü yükseltmeye,
– Kabızlığı önlemeye, hazmı kolaylaştırmaya ve şişkinliği gidermeye,
yardımcı olur.
Ürünlerimiz hijyenik ortamda ve usulüne uygun şekilde kullanıma hazırlanmıştır.Kabızlık giderici, bağırsak yumuşatıcı, idrar söktürücü etkileri vardır. Özellikle bağırsakları çalıştırmasıyla ünlüdür.
Acı Cehrenin modern tıpta da yeri vardır. Son yapılan araştırmalarda acı cehre meyvesinden hazırlanan özel ekenin Kanser hücrelerinin büyümesini engellediği görülmüştür.
Acı Cehre İçeriğinde Bulunan Yeşil Çayın Faydaları
Yeşil çay özünde bulunan polifonlar bilinen en güçlü antioksidanlardandır ve yeşil çay hülasasında bulunan yararların kaynağıdırlar.
Antioksidanların kanseri, kalp hastalığını, yaşa bağlı görme bozukluğu ve yaşlanmaya eşlik eden pek çok başka hastalığı ve durumu önlemeye yardımcı olduğu ortaya konmuştur.
Yeşil Çaylı Acı Cehre’nin Kullanımı
Sabah kahvaltıdan önce 1 adet , öğle yemeğinden önce 1 adet ve akşam yemeğinden önce 1 adet olmak üzere Günde toplam 3 adet kullanılır.
Tamamen Bitki Kökenidir ve %100 doğaldır.
Hamile, emziren ve Hipertansiyon hastalarının kullanması önerilmez.
Hiç bir yan etkisi bulunmamaktadır.
Acı Cehreden En Etkili Verimi Almak İçin Neler Yapılmalı?
– Düzenli bir şekilde kullanmak şarttır.
– yemeklerden 20-30 Dakika önce bol miktarda Su ile alınması çok önemlidir.
– Gün içerisinde en az bir saat tempolu bir şekilde yürüyüş yapmanız sağlığınız açısından çok önemlidir.
– Haftada bir tartılmanız kilo takibinizi kolaylaştırmada yardımcı olacaktır.
Acı Cehre, Yeşil Çaylı Acı Çehre

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *